EN   info@bbsstand.com.tr   +90(212) 876 44 53
HakkımızdaTemelleri 1997 yılında atılan BBS Stand; kozmetik ve ürün teşhir standı sektörünün öncü kuruluşudur. 20 yıllık deneyimi ile BBS Stand; tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını benimsemektedir.

BBS Stand; 1997 yılında akrilik ve vakum stand üretimi ile faaliyete başlayıp, 2006 yılından itibaren ahşap ve metal stand üretimini de yapmaktadır. Bünyesinde bulunan yaratıcı tasarım ekibi ve güçlü üretim kapasitesi ile müşterilerine, kalite ve profesyonel hizmeti en kısa zamanda ve en iyi fiyata sunmaktadır. Stand üretimi; 4.000 m2'lik kapalı alanda, hızlı üretim stratejisi ile birlikte, uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılmaktadır.

Stand üretiminin yanı sıra, 2015 yılında kurulan Blossom Invitation markası ile davetiye sektörüne farklı bir bakış açısı getirmektedir. Blossom markası ile Türkiye, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bakü'de seçkin firmalar ile işbirliğiyle önemli satış lokasyonlarında hizmet vermektedir.Vizyonumuz

BBS Stand olarak vizyonumuz; daima müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve dünyada bulunduğumuz sektör içerisinde farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Değerlerimiz

BBS Stand olarak; tüm ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşumuzdan itibaren esas almaktayız.
Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ise vazgeçilmez değerlerimizden biridir.
Copyright BBS Stand - Sayfanın ve içeriğinin tüm hakları saklıdır. - Tasarım: QDajans.com